Çfarë i ndodhi Semi Jaupajt në mes të koncertit, këngëtarja shërthen në lot (VIDEO)

Këngëtarja Semi Jaupaj përformoi në skenën e madhe ku u zhvillua koncerti i Rita Orës.

Ajo performoi disa nga këngët e saj por ajo u emocionua kur fansat nisën të këndonin këngët hit të saj si “Jetike” dhe “Mos u kthe”.

Këngëtarja u shfaq me lot në sy.

Kujtojmë që ajo u shoqërua nga mikesha e saj Bora Zemani.