Çfarë i ndodhi? Ilnisa shpërthen në lot në oborr

Ditën e sotme Ilnisa është zgjuar mjaft e mërzitur dhe ka vendosur të qëndrojë vetëm në oborr. Në një moment ajo ka shpërthyer në lot nga malli për vajzën. Egla dhe Romeo i kanë shkuar pranë për ta ngushëlluar

Egla: Mos e mërzit gocën.

Në momentin kur Ilnisa sheh Romeon, duke qeshur i thotë:

Do largohesh ti?

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 


Shtuar 27.02.2024 17:25