Çfarë bën një çift kur bebi fle? Ju a tregon Sara dhe Ledri Vula

Poem Blu është bërë një ndër bebushët më të famshëm në showbizin shqiptar. Që prej ditës kur erdhi në jetë, prindërit i hapën edhe profil personal në rrjetin social Instagram.

Tashmë Sara dhe Ledri nuk kursehen me foto të ndryshme të vogëlushes.

Mirëpo, pak minuta më parë është bërë një përjashtim dhe në foton e fundit të publikuar shfaqet vetë çifti teksa po shijon momentin, ndërsa Poem po fle.

“Kur i lë të shijojnë kohën kur unë jam duke fjetur”, është edhe mbishkrimi i fotos së ëmbël.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Poem Blu Vula (@poemvula)


Shtuar 12.05.2021 10:55