Cardi B dhe Offset bëhen prindër për herë të dytë

Kulture është bërë një motër e madhe! Kjo sepse Cardi B ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë me Offseat.

Lajmin e ka dhënë vetë reperja përmes një postimi në Instaram, ku shkruan se fëmija ka ardhur në jetë më 4 shtator.

Bashkangjitur postimit ajo ka postuar një zemër blu duke nënkuptuar gjininë e fëmijës.

Çifti njoftoi shtatzëninë e natën e ndarjes së çmimeve Grammy, në qershor .

Reperja “Bodak Yellow” tregoi barkun e rrumbullakosur ndërsa kishte veshur një jumpsuit gjatë./albeu.com


Shtuar 6.09.2021 18:51