“Capital T gënjen që nuk ka tradhtuar”, por pse Erjola Doci “vë dorën në zjarr” për reperin (VIDEO)

Erjola Doci, modelja e cila shfaqet çdo të diel në ekran po bëhet shpesh objekt bisede në media dhe më gjerë për deklarat publike.
Së fundmi ajo ka habitur me “sulmin” për Capital T të cilin e akuzon se ka tradhtuar.

Në një intervistë të tij, reperi Capital T është shprehur se nuk ka tradhtuar kurrë, por Erjola është e sigurt për të kundërtën.

“Do e zgjidhja Capital T, po të mos thonte që nuk kam tradhtuar kurrë. Nuk mendoj se gënjen, ai gënjen. Po shohim femra shumë të arrira në botë që janë tradhtuar, kjo vjen si aspekt gjenetik dhe hormonal i mashkullit”, shprehet Erjola Doci, e sigurt për tradhtin e Cpaitl T.

Po nuk mund të lemë pa thënë se Capital T është komentuar shumë së fundmi për lidhjen me modelen Adrola Dushi. Shpresojmë që Erjola të mos jetë e sigurt se tradhita e Capital T ka qenë ndaj Adrolës./albeu.com/