Capital T emocionon Adrola Dushin, modelja shprehet publikisht (FOTO LAJM)

Marrëdhënia e Adrola Dushit dhe Capital T është “në vëzhgim” nga ndjekësit dhe fansat e tyre pasi ata kanë lënë të hapura dyshimet se janë në një lidhje edhe pse nuk e kanë pranuar dëri tani publikisht.

Dy ditë më parë, reperi i njohur Capital T publikoi projektin e ri muzikor me titull “Rrushe”, të vizualizuar edhe me klip. Në këtë këngë, artisti flet për realitetin në vend, ndërsa vargjet e saj i emocionuan të gjithë, duke thënë vetëm fjalë pozitive për të.

Komplimetet për këtë projekt të Capital T ishin të shumta, mirëpo më shumë vëmendje tërhoqi mbështetje publike e modeles Adrola Dushi.

Përmes një postimi në Instastory, ajo u shpreh se çdo varg i këngës është pasqyrë e realitetit të hidhur, prandaj shkakton emocione të forta.

Kujtojmë se 9 muaj më parë Adrola mori pjesë në videkolipin e Capital T, “C’est la vie” dhe prej aty nisën dyshimet e historisë së mundshme të dashurisë mes dyshes.


Shtuar 7.05.2021 09:46