“Burri i Oltës do të më shantazhojë”, deklarata e Zhaklin Lekatarit bën xhiron e rrjetit: Do të më blejë me lekë (VIDEO)

Aktorja Olta Gixhari ka mbajtur gjithmonë në privatësi të plotë jetën personale dhe bashkësortin e saj. Çiftin janë prej vitesh bashkë dhe janë prindër të një djali.

Por me futjen e saj në “Big Brother”, Dori bashkëshorti i Olta Gixharit është bërë pjesë e medias. Lartë e poshtë është komentuar se ai është parë shpeshherë në ambjetet e Top Channel, por deri më tani këto kanqë qenë në kuadër të thashethemeve.

Së fundmi një audio e opinionistes së Big Brother, Zhaklin Lekatari po bën xhiron e rrjetit.

“I thash edhe produksionit, burri i Oltës do të më shantazhojë. Ndihem e ofenduar që burri i Oltës mendon që mund të më blejë me lekë. Unë nuk jam Olta, nuk blihem. I thash Sara Hoxhës”, dëgjohet të thotë Zhaku./albeu.com/

Burri i Oltës shantazhojë zhaklin

Burri i Oltës shantazhojë zhaklin