Buçko rrëzohet nga gomari, komenti epik i Diteas, të qeshura pafund në ishull

Ditea dhe Gledis vijojnë aventurat e tyre në ishull. Ky i fundit tentoi të bënte xhiro me gomar, por gjërat nuk shkuan edhe aq mirë.

Situatave gazmore iu bashkangjitën edhe komentet e Diteas, duke sjellë momente të këndshme për shikuesit.

“Çfarë trimi që je”, i tha Ditea Gledisit, pasi ky i fundit u tremb “për vdekje” nga lëvizja e gomarit.

Të dy së bashku gjenden në ishull, por vetëm njëri nga të dy do të rikthehet në fermë dhe këtë e vendosin votat e publikut.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)


Shtuar 16.05.2024 16:05