Brenda festës epike të Sara Hoxhës për 30-vjetorin e saj (VIDEO)

Sara Hoxha ka mbushur 30 vjet dhe për të shënuar këtë ditë ajo organzoi një festë të madhe.Të ftuar ishin familjarët e saj si dhe shumë nga miqtë e saj të famshëm.

Blogerja gjithashtu ka përgatitur edhe një vlog që ka lansuar së fundi. Aty mund të shihni të gjitha prapaskenat teksa ajo bëhej gati dhe gjithë atmosferën gjatë festës.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme.

Shtuar 25.06.2022 17:43