Binjakët e saj festojnë 8 mujorin e lindjes, Genta publikon foton e ëmbël familjare (FOTO LAJM)

Sot është një ditë e veçantë në familjen e Genta Ismajlit. Binjakët e saj, Ivy Blue dhe Icon, festojnë 8 mujorin e ardhjes në jetë.

Këngëtarja ka publikuar në rrjete sociale një foto të ëmbël ku ajo dhe partneri shihen pranë vogëlushëve.

“Gëzuar 8 mujorin bebat e mi! Ju duam shumë”, ka shkruar ajo krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Shtuar 28.08.2022 16:02