Bëri publik gjithë sherrin me kunatën, Grazia flet për motrën e Stines (VIDEO)

Para disa kohësh, sherri mes motrës së Stines, Alidës dhe partneres së tij, Grazias bëri xhiron e rrjetit. Ato hodhën akuza të rënda kundër njëra-tjetrës. Mirëpo, sot e ftuar në “ABC e Mëngjesit”, Grazia ka zgjedhur të mos flasë lidhur me këtë çështje, por ka pranuar se vazhdon t’i qendroj çfarë ka thënë më herët.

“Për respekt të Nestit nuk doja ta prekja më këtë temë se ça kisha ja thash publikisht dhe ju qendroj atyre gjërave”, u shpreh ajo.

Kujtojmë që më herët përmes disa postimeve në rrjetet sociale, Grazia ka thënë që Stine ka mbajtur gjithmonë anën e së motrës.


Shtuar 16.11.2021 12:18