Bëmë mama të të ngjaj: Bora Zemani prezanton për herë të parë të ëmën (FOTO LAJM)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bora Zemani është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi na ka prezantuar me një ndër njerëzit e saj më të shtrenjtë: me të ëmën.

Bora ka publikuar në Instastory një video pranë saj, e cila po e shoqëron deri te makina. E ëma është një grua brune dhe shihet se moderatorja ka marrë shumë nga ajo në tiparet e fytyrës.

Videos i bashkëngjitet më vonë dhe babai, por këtë të fundit e kemi parë dhe më parë në Instagramin e Borës.


Shtuar 3.06.2021 09:08