Asnjë hatërmbetje. Arbana i bashkohet festës së Sarës dhe Ledionit!

Sara Hoxha, pronarja e Top Channel feston sot 28-vjetorin e lindjes, ndërsa festa ka nisur prej në mesnatë.

Të pranishëm në këtë festë kanë qenë miqtë dhe të afërmit e Sarës, mes tyre edhe shumë artistë të njohur si Xhemi Shehu, Valbona Selimllari, Ylli Limani etj.

Ndërkohë edhe moderatorja e njohur, Arbana Osmani i është bashkuar festës së Sarës dhe Ledion Liços, të cilën e ka konfirmuar përmes një video në Instastory, ku ndan Xhemin dhe Valbonën.

Asnjë hatërmbetje. Arbana i bashkohet festës së Sarës

 


Shtuar 18.01.2024 12:17