Askush nuk e priste, Rezarta Shkurta dhe nipi i Enver Hoxhës japin lajmin surprizues (FOTO LAJM)

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha do të bëjnë një dasmë madhështore. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjete sociale.

Ajo ka treguar datën dhe vetëm pak ditë na ndajnë nga dita e tyre e madhe. “12 Korrik 2021, dita jonë. Rezarta & Ermal. Dasmë”, ka shkruar Rezarta krahas fotos ku shihen ftesat.

Kujtojmë se çifti janë bashkë prej vitesh, madje janë prindër të një vajze të quajtur Hera.


Shtuar 10.07.2021 11:26