“Arrita deri këtu përballë njerëzve me peshë”Heidi: Pse mos jem në finale

Pak ditë larg finales, gjatë një bisede me Gracianon dhe Julin, Heidi është shprehur se do t’i vinte keq nëse nuk do të ishte në shtëpinë e “Big Brother VIP3” deri ditën e fundit.

E pyetur nga balerini se nëse do të zhgënjehet nëse del sot ose të shtunën nga BBV3, ajo shprehet se është mirënjohëse për vlerësimin e madh që publiku i ka bërë, pasi sipas saj, ka qenë përballë artistëve me peshë.

“Sado që jam mirënjohëse, edhe deri këtu nuk e prisja kurrë. Nga atje këtu, komplet botë e re. Nuk është se më njohin këtu, s’më njeh njeri. Vetë fakti, përballja me këto njerëz që janë të gjithë artistë. Këtë vit kanë qenë të gjithë me peshë. E të arrish deri këtu përballë njerëzve me peshë, ndihem shumë mirënjohëse me vlerësimin më të madh. Se nga hiçi, nga zero, e kam shumë të fortë këtë lidhjen këtu. Arrita deri këtu, do më vinte keq që të mos jem deri ditën e fundit”, u shpreh Heidi.


Shtuar 14.05.2024 14:35

Tags: , ,