Arrestohet këngëtari i njohur, drejtonte makinën në gjendje të dehur

Këngëtari Justin Timberlake është arrestuar dhe akuzohet për drejtimin e mjetit në gjendje të dehur në Long Island të Nju Jorkut, tha një zyrtar i zbatimit të ligjit për Associated Press.

Zyrtari tha se Timberlake pritej të gjykohej sot në Sag Harbor, në skajin lindor të Long Island. Zyrtari nuk mund të diskutonte publikisht detajet e hetimit në vazhdim dhe foli me AP në kushte anonimiteti.

Përfaqësuesit e Timberlake nuk i kthyen menjëherë kërkesat për koment nga Associated Press.


Shtuar 18.06.2024 16:09