Arnold Schwarzenegger është mirë pasi u përfshi në një aksident me shumë makina që la 1 person të plagosur

Arnold Schwarzenegger u përfshi në një aksident me shumë automjete të premten (21 janar), ku një grua mbeti e plagosur.

“Ai është mirë, shqetësimi i tij i vetëm tani është për gruan që u plagos”, tha një përfaqësues i aktorit për People.

Departamenti i Policisë së Los Angeles konfirmoi se një aksident ka ndodhur në Sunset Blvd. dhe Allenford Ave, shkruan People.

Ish-guvernatori i Kalifornisë, 74 vjeç, ishte brenda një Yukon që goditi një Toyota Prius të kuqe, duke shkaktuar hapjen e airbagëve të SUV-së. Siç u raportua fillimisht nga TMZ, makina e tij u rrotullua mbi automjetin tjetër përpara se të kthehej dhe të rrotullohej mbi një Porsche Cayenne.

Individi në timonin e makinës tjetër, e cila mësohet se është një grua e paidentifikuar, ka pësuar lëndime dhe është transportuar me ambulancë në spital. /albeu.com/

Shtuar 22.01.2022 10:35