Armando hedh akuza të rënda ndaj Stelës: Ti më ke kërkuar s*ks (VIDEO)

Një debat shumë i fortë ka ndodhur puntatën e sotme në Përputhen40 ku protagonistë ishin sërish Stela dhe Armandi.

Dyshja duket se nuk i ka shuar inatet dhe debatet e tyre vazhdojnë me të njëjtin ritëm, aq sa dhe Stela u detyrua të largohej nga studio.

“Nuk të duroj dot, do të tregoj se çfarë më ka thënë pasi mbaroi emisioni, më the: do e shohësh se kush jam unë, ti je dhunues, shumë gra më kanë folur për ty,” tha Stela.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

“Unë të çjerr maskën, ti je aq e pafytyrë sa më ke kërkuar seks, por unë kam dashur të të respektoj, ti më ke kërkuar seks,” tha Armandi.

Stela tha se ndihej shumë e stresuar nga e gjithë kjo dhe për këtë arsye u largua nga studio.


Shtuar 2.06.2021 18:56