Arjola Demiri rikthen “skandalin” e “Big Brtoher VIP” në dasmën e Ilir Shaqirit (VIDEO)

Dasma e fituesit të “big Brtoher VIP”, Ilir Shaqirit duket se do të jetë për disa ditë në qendër të vëmendjes.

Iliri dhe bashkëshortja e tij Emanuela Morini kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me një ceremoni martesore buzë detit, pas 20 vitesh që janë bashkë.

Pamje të shumta qarkulluan në rrjet nga të ftuarit VIP ditën e djeshme dhe mes tyre edhe Arjola Demiri. Arjola ka qenë një nga banoret më të afërta me balerinin gjatë BB VIP.

Por ajo ka rikthyer në dasëm të ashtëquajturin skandal të këmbëve të palara. Një foto gjatrë qëndrimin në shtëpinë e famshme bëri xhiron e rrjetit ku aktorja shfaqej në krevat me këmbë të palara.

Ajo ka publikuar Ardit Çunin i cili ka kërcyer zbathur dhe ka treguar këmbët e bëra pis.

“Nuk bëhesh lajm ti për këto. Vetëm unë”, shprehet Arjola./albeu.com/