Arbër Hajdari do të bëhet baba për herë të parë, zbulohe gjinia e bebit

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera do të bëhen prindër.

Lajmin e ka zbuluar vetë Arbër Hajdari mbrëmjen e sotme në “Me lër të flas”. Teksa po diskutonin për sakrificat për fëmijët dhe shkollimin,

Arbri nuk i rezistoi aspak provokimit të Romeos dhe pyetje “Kur do të bësh një fëmijë”.

“Do bëhem baba shumë shpejt”, tha Arbri i cili ka zbuluar edhe gjininë.

“Zoti e pranoi lutjen, doja të bëhesha babai i një vajze dhe po bëhemi me vajzë”, shprehet Arbër Hajdari.

Kujtojmë se një vit më parë Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera kanë kurorëzuar dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Më lër të flas (@melerteflas.tch)


Shtuar 9.12.2023 22:23