Arbana Osmani nxjerr në shitje makinën në Instagram: Është BMW i bukur, e kam mbajtur mirë

Jemi mësuar të shohim postimet e Arbana Osmanit që zakonisht kanë të bëjnë me punën, udhëtimet dhe gatimet. Por së fundmi, ajo ka vendosur të shesë makinën e saj, dhe ka përdorur Instagramin si hapësirë për të bërë “pazar”.

Ajo ka postuar disa foto në Instagram, ku së bashku me djalin tregon për mjetin tip “BMW”  që është i bukur dhe në gjendje të mirë./albeu.com


Shtuar 23.08.2021 19:45