Rebele dhe plot guxim, por Angela Martini paska marrëdhënie fantastike me vjehrrën (FOTO LAJM)

Angela Martini ka surprizuar vjehrrën me një urim publik. Nëna e Dragosit feston sot ditëlindjen dhe Angela zgjodhi t’i tregojë se është me fat që e ka përmes një postimi në Instagram.

“Urime ditëlindjen vjehrra ime e mrekullueshme. Jam me fat që të kam”, ka shkruar modelja.

Angela është e martuar me Dragos Savoulescu prej tre vitesh.


Shtuar 9.06.2021 11:27