Alban Skënderaj feston ditëlindjen, urimin më të veçantë e mori nga Miriami (VIDEO)

Mbreti i baladave, Alban Skënderaj, sot feston ditëlindjen. Këngëtari i dashur për publikun ka marrë urime të shumta nga fansat, miqtë dhe kolegët e tij.

Por sigurisht urimin më të ëmbël e ka marrë nga bashkëshortja e tij, Miriam Cani. Këngëtarja e njohur ka postuar në “Instagram” një video ku shaqet Albani së bashku me dy fëmijët e tyre teksa përbri shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Nëse do të jepej një çmim përtej profesionit, do merrje atë për babain më të mirë në botë. Ameli dhe Duam janë me fat që të kanë.”- shprehet Miriami.

Ndërkohë rikujtojmë se çifti është prindër i dy fëmijëve, Ameli dhe Duam. Ata gjithashtu kanë edhe disa duete të realizuara me njëri-tjetrin, të cilat janë pritur shumë mirë nga fansat.


Shtuar 20.04.2024 20:36