“Ajo më mori Instagramin”, Donaldi tregon xhelozinë “e çmendur” të Bora Zemanit (VIDEO)

Teksa ndodhej pranë pishinës duke marrë rreze dielli së bashku me Arjolën, Semin dhe Kledion, Donaldi flet sërish për lidhjen e tij me moderatoren e njohur, Bora Zemani.

Teksa Semi dhe Arjola komentin se sa çift i bukur ishin dhe që dukeshin shumë bukur pranë njëri-tjetrit, aktorja e njohur i thotë: “Shiko se edhe syri ju ka ngrënë”.

“Po as që bëhet fjalë, të gjitha bashkë. I thosha mbaje një hudhër me vete por nuk donte”, thotë Donaldi me shaka, duke bërë të tjerët për të qeshur.

“Vjen Bora tani hidhi një kilogramë hudhra nga këtu. Sa e bukur do ishte”, i thotë duke qeshur Arjola.

“Apo nuk është direkt këtu me muret”, ia pret Donaldi dhe Semi shton: “Edhe ta mendosh se mund të jetë duke kaluar këtu”.

Pjesë nga biseda:

Donaldi: Po ka kaluar, pse s’ka kaluar thua ti

Semi: E ke ndjerë ti më raft pika kur ka kaluar

Donaldi: Jo nuk e kam ndjerë, por e diel

Semi: E di apo e ke ndjerë?

Donaldi: E di

Semi: Kam përshtypjen se e ke ndjerë. Kush e di si është ajo nga ana tjetër, ta rrah këtë Semin, se po them ca gjëra. Fakti që unë di gjëra që ti mi ke treguar se si ke pasur marrëdhëniet e tjera dhe se si ke qenë te marrëdhënia jote e fundit, kjo më tregon shumë se mund të jetë edhe kjo hera jote e vetme (dashuria e vërtetë). E pse mos ta shfrytëzosh deri në fund, me tentuar deri në fund. Nuk ecën, nuk ecën pastaj. Mos të bëhen gjërat e vogla shumë të rëndësishme. Kjo koha këtu është nice fare për ty.

Donaldi: Për mua? Pse?

Semi: Po. Je larg botës.

Arjola: Pse mendoj se është faji jot pak më shumë

Donaldi: Jo, nuk është fare ashtu. Ok, edhe unë kam fajet e mia

Arjola: Se ti je shumë posesiv, je natyrë xheloze

Donaldi: Po jam, për gjërat që dua. Ndoshta është faji se jam posesiv, ok. Por nuk është faj të jem posesiv, nuk e di

Semi: Nuk është punë faji, është puna se njeriu duhet të tolerojë. Ti je nga ato njerëzit ‘ku je tani, më ço foto’.

Donaldi: Po ajo ça njeriu është? Po ik o shpirti, gjërat që ka bërë ajo, nuk i kam bërë unë. O shpirti ajo më ka marrë “Instagram”-in, tallesh ti.

Semi: Po pse?

Donaldi: Nuk ka pasur besim. Me tregon posesivitetin ti mua, pse ajo nuk ishte?

Semi: O boll me këtë muhabet

Donaldi: E di unë, jo ti

Semi: E di edhe unë

Donaldi: Unë si qofte.


Shtuar 22.10.2021 12:44