“Ai jeton me prindërit” Egla flet me Julin për partnerin: Jam super e dashuruar

Aktorja Egla Ceno ka folur si rallë herë për partnerin e saj. Teksa po qëndronte jashtë me Julin ajo foli më shumë për romancën e nisur jashtë shtëpisë së Big Brother VIP 3.

E pyetur nga Juli, Egla tregoi se me të ndihet shumë e dashuruar dhe rehat, duke shtuar se momentalisht ai jeton me prindërit e tij.

Egla refuzoi të jepte më tepër detaje për këtë temë.

Biseda mes Eglës dhe Julit:

Egla: Jam shumë e lumtur, shumë e qetë, shumë e shërbyer, çfarë të them unë ty?

Juli: A është inxhinier, arkitekt, çfarë bën në jetë? E gjeta që është inxhinier?

Egla: Jo duhet të kesh informacion sepse po pyet gjithë kohës. Jam super e dashuruar, super rehat, nuk dua të flas më. Ai jeton me prindërit. Unë do ta marr kollovar.


Shtuar 22.04.2024 23:22