Adoptimi i fëmijëve, Armina Mevlani bën deklaratën: Do ta birësoja një fëmijë

Moderatorja Armina Mevlani ka bërë një deklaratë të rëndësishme. Teksa flisnim për adoptimin e fëmijëve, sot në emisionin “Goca dhe Gra”, ajo u shpreh e hapur për një mundësi të tillë.

Pyetje: A do ta adoptoje një fëmijë?

Armina Mevlani: Po. Nëse nuk do të kisha pasur mundësinë të bëja fëmijë, absolutisht që po.

Vetë partneri i saj, Shkëlzen Berisha është babai i dy fëmijëve, Medina dhe Lajdoni, nga martesa e tij e parë me Sadije Berishën./albeu.com


Shtuar 9.11.2022 22:40