Ada pozon provokuese, Eduardi habit me reagimin: E imja (FOTO LAJM)

Pasii u përjashtuan nga “Përputhen” për takimet e tyre të palejuara jasht emisionit, Eduardi zbuloi se u largua përfundimisht drejt Zvicrës për të zhvilluar jetën dhe karrierën e tij. Me të drejt të gjithë menduan se gjithçka mori fund me Adën dhe dyshja nuk janë më bashkë.

Por në rrjetet sociale ata duket se flasin vazhdimisht me njëri tjetrin dhe në foton e fundit të Adës, komenti i Eduardit ka rënë në sy.

“Allo princesha jem, kadal pak”, shkruan ish konkurrenti dhe ka marrë qindra pëlqime vetëm në këtë koment.

Ada i ka kthyer një zemër për të treguar se gjërat mes tyre po shkojnë më së miri.

Kujtojmë se reagimin e parë pas përjashtimit nga “Përputhen”, Eduardi e bëri në dhomën e gjumit ku ishte prezent edhe Ada./albeu.com/


Shtuar 9.11.2021 10:32