A ka kryer marrëdhënie intime me Sarën brenda shtëpisë? Dj PM flet hapur (FOTO LAJM)

Dj PM ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Big Brother VIP Fan Club”, ku ndër të tjera foli dhe për raportin e saj me Sara Berishën.

Ai u pyet nëse brenda shtëpisë ka ndodhur diçka më shumë mes tij dhe Sarës, si marrëdhënie intime. Dj PM u shpreh se nuk do e bënte kurrë në një reality show, madje vetëm mendimi i duket absurd.

“Është një pyetje që ma kanë bërë shpesh dhe është shumë absurde edhe ta mendosh. S’e kisha bërë kurrë në një reality show. Puthjet kanë ndodhur, puthjet kanë qenë të shpeshta”, tha Dj.

 


Shtuar 20.12.2021 12:01