A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Si përgjigjet Sara Hoxha

Nuk duhet mohuar që Ledri Vula është një prej artistëve me karizmatikë në tregun muzikor. Ai, edhe pse është tashmë në një lidhje dhe është baba i një vajze, sërish ngacmohet nga vajzat.

Këtë e ka konfirmuar vetë pertnerja e tij Sara Hoxha, përmes një Instastory.

Një fans e ka pyetur nëse e ngacmojnë vazjat Ledrin dhe ajo është përgjigjur duke thënë: “Joooo, jo jo jo, fare, mhm”./albeu.com


Shtuar 2.08.2021 22:11