6 muaj pas fejesës, çifti i famshëm i jep fund marrëdhënies (FOTO LAJM)

Michelle Young dhe Nayte Olukoya janë ndarë. Dyshja e famshme ka zbuluar se kanë vendosur që të ndjekin rrugë të ndara më pak se një vit që kur u fejuan në dhjetor të vitit 2021. Michelle dhe Nayte ndanë lajmin me fansat e tyre përmes disa postimeve në Instagram.

Michelle tha se është “thellësisht e lënduar dhe do të ketë nevojë për kohë dhe hapësirë ​​për të përballuar këtë dhimbje zemre”. Ky lajm vjen një muaj pasi Young hodhi poshtë thashethemet për një ndarje. Ky lajm vjen pak më shumë se një muaj që kur Young hodhi poshtë thashethemet për ndarje.

Ajo u fotografua pa unazën e fejesës, gjë që shkaktoi dyshimet se fejesa kishte përfunduar.