A është penduar për martesën me Fjolla Morinën, flet Fisnik Syla

Biznesmeni i njohur Fisnik Syla dhe këngëtarja Fjolla Morina ka muaj që kanë përfunduar lidhjen e tyre dhe janë ndarë. Por edhe pas ndarjes dyshja vazhdon të jetë në qendër të vëmendje.

Së fundmi Fisniku ishte pjesë e një intervistë në “SyriTv” ku foli rreth kësaj martese. Ndër tjerash ai tha që është bërë pishman që është martuar me këngëtaren Fjolla Morina.

“Unë jam Fisnik Syla, unë njihem edhe më parë në portalet Belge si një biznesmen i suksesshëm dhe si deputet në komunën ku jetoj dhe nuk kam qejf të njihem si partneri i saj”, tha ai.

Pamje nga dasma përrallore në Maldive, Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i thonë “PO” njëri-tjetrit (Video) – Balkanweb.com – News24

Lajmërohet burri i Fjolla Morinës, me këtë foto u përgjigjet raportimeve për ndarje - Gazeta Express

Fjolla Morina në këtë fustan i qetë krejt në fushë

Shtuar 28.05.2022 15:20