14 vite më i ri, Kim Kardashian kapet mat me aktorin (FOTO LAJM)

Kim Kardashian është kapur mat me aktorin 27-vjeçar, Pete Davidson. Ata janë fotografuar në një slitë në fermën “Knott’s Scary” në Buena Park.

41-vjeçarja dhe Pete janë parë të kapur dorë për dore dhe shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Bashkë me dyshen kanë qenë edhe motra e Kim, Kourtney Kardashian dhe i fejuari i saj, Travis Barker.

Burime për “People” kanë zbuluar se ata njihen nga miq të përbashkët dhe se për momentin janë vetëm miq.


Shtuar 31.10.2021 11:55