10 fytyrat më tërheqëse në botë për vitin 2021 (FOTO LAJM)

Është publikuar lista e fytyrave më tërheqëse të TC Candler! Me përfundimin e vitit 2021, lista është plot dhe shumë figura të njohura të viteve të mëparshme po rrëmbejnë renditje të reja. Ylli korean i popit Lisa, emri aktual i së cilës është Lalisa Manobal, është në krye të listës. Shumë yje të popit korean kanë qëndruar gjithashtu në listë.

Vazhdoni të lexoni për të zbuluar se kush ishte në krye të listës në vitin 2021 dhe na tregoni për fytyrën tuaj të preferuar!

1. “Halima Aden (Modele amerikane)”
2. “Nancy Jewel McDonie (superstarja koreano-amerikane e K-pop Momoland, Nancy)”
3. “Jasmine Tookes (modele amerikane)”
4. ‘Dasha Taran (YouTuber ukrainas-rus me bazë në Kore dhe influencuese në Instagram)’
5. ‘Gal Gadot (modele dhe aktore izraelite)’
6. ‘Soberano, Elizabeth “Liza” (Liza Soberano, aktore dhe modele filipinase-amerikane)’
7. ‘Yoo Shi-ah (ylli i K-pop-it YooA nga ‘Oh My Girl’)’
8. “Lalisa Manobal (ylli Thai K-pop i Blackpink Lisa)”
9. “Ivana Alawi (aktorja filipinase)”
10. “Meika Woollard”


Shtuar 9.01.2022 10:17