Shenjat me fat dhe pa fat të javës, 05/05 deri më 05/11

ME FAT

Ju Dashi, Demi, Peshqit, Peshorja dhe Bricjapi, keni shumë të mira për të pritur nëse i përkisni dhjetëditëshit të dytë, si në financat dhe dashurinë, ashtu edhe në punë, pasi gjithçka duket segjërat do të shkojnë ashtu siç dëshironi. Të mos harrojmë që Afërdita nga data 8 do të favorizojë dhjetëditëshin tuaj duke favorizuar fushat e mësipërme, ku përveç sharmit dhe erotizmit të madh do të keni një përmirësim të dukshëm. Pavarësisht nëse jeni në një lidhje apo jo, do të ketë shumë momente të lumtura dhe suksese që do t’ju bëjnë të ndiheni mirë, ndoshta edhe të ndezin një romancë që do të çojë në një lidhje!

PA FAT

Peshorja, Gaforrja dhe Bricjapi i dhjetëditëshit të parë, me praninë e Marsit tek Dashi, klima në marrëdhënien tuaj, shtëpinë apo biznesin tuaj do të jetë e ngarkuar dhe do të jetë e vështirë të shmangni tensionet dhe fërkimet. Ka mundësi që të “mbyteni” nga e drejta, të acaroheni nga sjelljet dhe qëndrimet e njerëzve. Duhet shumë durim dhe qetësi nga ana juaj për të mos luftuar, por nuk do ta keni gjithmonë të lehtë të përmbaheni dhe të mos filloni të bërtisni dhe shani.


Shtuar 5.05.2024 14:23