Mëlçi dhe djathë, le të gatuajmë së bashku (VIDEO)

“Të gatuajmë së bashku”. Kuzhinieri i Sarajevës dhe presidenti i Shoqatës së Kuzhinierëve përgatiti mëlçi me djathë.

Përbërësit: Gjysmë thelpi hudhër, gjysmë kokë qepë, vaj, 10 g gjalpë, ½ filxhan qumësht, 100 g mëlçi,, 50 g djathë dhie. /albeu.com/

Shtuar 7.07.2022 21:25