Preferoni pantallonat në verë? 6 modelet që do t’ju nderojnë (FOTO LAJM)

Gjatë verës, zakonisht vëmendjen më të madhe e marrin fustanet. Si veshja më e thjeshtë, më e freskët dhe më seksi në të njëjtën kohë, fustanet janë zgjedhja e parë për shumicën, por jo për fanset e pantallonave.

Për vajzat që do të zgjidhnin gjithmonë pantallonat para një fustani veror, ka opsione nga më të ndryshmet.

Shtuar 25.05.2021 02:05