Pastroni zorrët: Mjafton një lugë gjelle nga kjo përzierje për të përmirësuar tretjen

Ju mund të detoksifikoni trupin nëse bëni këtë ilaç natyral.

Albeu.com ju sjell më poshtë përgatitjen:

5 lugë ujë të valuar
150 gram kumbulla
150 gram hurma
Përgatitja:

Kur uji të ketë vluar, shtoni përbërësit e tjerë dhe lëreni masën të ziejë për rreth 15 minuta.

Pas kësaj kohe, hiqeni përzierjen nga zjarri që të ftohet.

Merreni ilaçin në mëngjes me stomakun bosh, një lugë gjelle në një kohë. /albeu.com/