Lloji i veshjes që ju duhet se s’bën me vete gjatë pushimeve (FOTO LAJM)

Nëse ka një lloj veshjeje me të cilën dukesh “e veshur chic” sidomos kur je me pushime, janë veshjet set! Bota po shkon gjithmonë e më shumë drejt prakticitetit dhe ku ka më praktike se dy copëza të së njëjtës veshje?

Përveç kësaj, avantazhi tjetër i seteve është se mund t’i kombinosh si të duash me veshje të tjera, por fillimisht para se të paketoni për pushime, hidhini një sy për të parë se për çfarë po flasim.


Shtuar 21.07.2021 11:55

Tags: , , ,