Kryefjalë e çdo vjeshte, 4 palë xhinset qe duhet t’i keni patjetër këtë vit (FOTO LAJM)

Xhinset kanë fuqinë të ndryshojnë gjithë veshjen dhe ju e dini mirë. S’ka ndjesi më të mirë sesa ajo që të jep një xhins praktik, stil, i rehatshëm dhe jetëgjatë. Para se të bëni blerje për të cilat mund të pendoheni, hidhini një sy modeleve më IN të vjeshtës. Cilat janë prerjet më të famshme për momentin?


Shtuar 14.09.2021 13:28