“Bllokim në jetën erotike”, Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologe Meri Shehu ka bërë parashikimin për shenjat e horoskopit. Në profilin e saj në “Facebook” ajo shkruan: “Mbas qëndrimit të këndshëm dhe me shkëlqimin e Afërditës në Luan, tani Afërdita do të jetë në shenjën e Virgjëreshës deri në 16 gusht 2021”.

Sipas saj, në shenjën e Vitgjëreshës do të jetë i vështirë shprehja e ndjenjave me optimizëm.

“Shprehja e ndjenjave do të jetë me vetëpërmbajtje. Të gjitha do llogariten… ndoshta me iperboli! Sipas kushteve të Astrologjisë Afërdita në Virgjëreshë është në pozicionin më të dobët të saj dhe kjo ka të bëj me shprehjen e ndjenjave . Shumë kritike dhe shumë detaje dhe pavendosmëri do ta fusin në një bllokim jetën erotike në përgjithësi dhe argëtimin. Do fillojnë skolaktikat në lidhje me detyrimet dhe shëndetin. Çështjet ekonomike do ndjehen gjithmonë edhe më të pamjaftueshme”, shkruan Shehu.

Postimi i Meri Shehut:

Dashi

Një çështje pune sikur fillon te perparoj por do jete shume arsyetime detaje ekonomike dhe analiza sa edhe vet ju nuk do ta duroni dot

Demi

Duket sikur do ndodh nje permiresim ne ceshtjet tuaja ekonomike dhe personale por gjithmone do ndjeheni pak ne ankth dhe ne te gjitha arsyetimet qe do beni nuk do ndjeni entuziazem

Binjaket

Do tentoni te rinovoni marrdheniet familjare Por ne te gjitha tentativat nuk do jeni pjellor dhe as te ndjeshem Thjesht do beni llogari dhe arsyetime

Gaforrja

Do njiheni me persona qe do e tjerin leshin dhe do e punojne aq shume sa kur te behet gati per ta shijuar do kete ardhur dimir dhe do kete ikur koha e gezimit dhe e veres

Luani

Do ktheheni ne baze te kerkesave ekonomike duke bere bilance dhe duke llogaritur edhe qindarken e fundit Kjo nuk do ju shkoj fare si pamje por mund tju beje nikoqir

Virgjeresha

Aferdita ne shenjen tuaj per ju vetem te mira mund te sjelle pasi do i pershtatet kerkesave tuaja dhe do ju beje te lumtur ne ato gjera qe mund te arrini sidomos ne jeten personale

Peshorja

Nje mbyllje e forte psikologjike dhe nje situate shterpe do ta konsideroja periudhen deri ne dt 15 Gusht kur Aferdita do futtet ne shenjen tuaj

Akrepi

Po ju duhej pak vetpermbajtje ne ceshtjet ekonomike dhe ne te shprehurit e ndjenjave dhe per kete ju ndihmon Aferdita ne Virgjeresh Kjo mund tju ris reputacionin sicial po jo qejfin ne stilin e jeteses

Shigjetari

Do tentoni te dilni me serioz ne vendimet tuaja qe lidhen me karrieren dhe jeten personale Mund te vendosni per te celebruar nje marrdhenie qe e keni llogaritur mjaft mire

Bricjapi

Nje terheqje ndaj nje personi qe eshte larg jush ju bene te jeni kritk ndaj vetes dhe te doni te modernizoheni ne pamje dhe ne ide e ne kualifikime te ndryshme. Nje ceshtje ligjore ju vjen per mbare

Ujori

Me nje Aferdite ne Virgjeresh mund te themi se jeni nje hap me te mbrojtur ne krahasim me te tjeret qe nuk funksionojne dot pa i shprehur ndjenjat Tashme ju jeni mjeshtri i fitimit te zemrave pa premtuar asgje ne fushen e ndjenjave

Peshqit

Aferdita del para jush dhe tregon qe do keni shume prurje dhe shume oferta por qe do mbeten shterpe dhe aspak pjellore te pakten deri ne dt 15 Gusht per parashikime te detajuara te jetes personale


Shtuar 22.07.2021 09:58