4 llojet e rroba banjove që do “pushtojnë” plazhet këtë verë (FOTO LAJM)

Ditët e vrenjtura nuk do të zgjasin përgjithmonë, kështu që bëni mirë të përgatiteni për diellin dhe plazhin në vazhdim. Keni menduar me çfarë rroba banjosh do e inaguroni jugun për këtë vit? Nëse jo, na lini t’ju prezantojmë më poshtë me trendet më të famshme të kësaj vere.


Shtuar 24.04.2021 14:52