Zjarri “përpin” pallatin, qiramarrësi hidhet nga ballkoni për të shpëtuar

Shpërthimi në flakë i një bomble gazi, ka përfshirë në flakë një banesë në katin e katërt të një objekti këtë të shtunë në Kolonos të Greqisë.

Një qiramarrës në katin e tretë të godinës u hodh nga ballkoni për të shpëtuar veten nga flakët që kishin përfshirë godinën.

Ndërsa disa persona në katin e pestë u evakuuan nga forcat zjarrfikëse dhe Policia, që ndodheshin aty për mbarëvajtjen e situatës./albeu.com


Shtuar 16.10.2021 18:27