Zjarri në Spitalin e Tetovës, mes viktimave dyshohet se ka edhe personel mjekësor (VIDEO)

Nga zjarri i shpërthyer në spitalin e Tetovës, raportohet të ketë viktima.

Siç shihet në pamjet e publikuara flakët kanë kapluar qendrat me pacientë me COVID-19.

Zjarrfikësit janë në vendngjarje dhe po tentojnë të lokalizojnë zjarrin.

Sipas informacioneve të para ka persona të lënduar dhe të vdekur e krahas pacientëve edhe të vdekur ka nga personeli mjekësor por informacionet ende nuk janë të konfirmuara./albeu.com


Shtuar 8.09.2021 22:39