Zjarr në Fier, shkrumbohet zona rreth shinave të trenit (VIDEO)

Një zjarr ka rënë në Fier pasditen e kësaj të enjteje. Flakët kanë përfshirë zonat rreth shinave të trenit të linjës Fier-Vlorë, duke djegur gjithë shkurret e gjendura  aty.

Zjarrfikëset ndodhen në vendngjare dhe po punojnë për shuarjen e flakëve./albeu.com


Shtuar 22.07.2021 17:41