ZGJEDHJE 2021/ Përfundon numërimi i votave në Devoll, PD forcë e parë

Ka përfunduar numërimi i votave në bashkinë Devoll.

Partia Demokratike ka dalë forcë e parë duke siguruar 7 mijë e 425 vota, PS ka marrë 7 mijë e 619 vota, ose 194 vota më pak se PD dhe LSI 1 mijë e 218 vota.

 

Shtuar 26.04.2021 11:04