Zaev: Ka hapa para në takimin me Gashin (VIDEO)

Kryeministri Zoran Zaev pas takimit me liderin e Alternativës, Afrim Gashi ka njoftuar se kanë pasur një takim kontruktiv dhe me disa përfundime.

“Kishim një takim konstruktiv. Kemi përfundime. Shërbimi për media i Qeverisë menjëherë do t’i shpërndajë me të gjitha mediat. Ju falënderoj”, tha Zaev i cili nuk u ndal për të dhënë përgjigje ndaj pyetjeve të gazetarëve, transmeton TV21./albeu.com/


Shtuar 29.11.2021 19:28