Xavi merr te stafi i Barcelonës njeriun më të rëndësishëm të jetës (FOTO LAJM)

Xavi ka kompletuar stafin e tij teknik me të cilin do të punojë te Barcelona.

Në mesin e të angazhuarve, shihet edhe vëllau i tij, Oscar Hernandez i cili ishte pjesë e stafit të punës së Xavit edhe tek skuadra nga Katarit, Al Sadd.

Ky është stafi i plotë i Xavit te Barcelona:

Ndihmës trajner: Oscar Hernandez (vëllai i Xavit).

Ndihmës trajner: Sergio Alegre.

Trajner fitnesi: Iván Torres.

Trajner i portierëve: Jose Ramon De la Fuente.

Analistë: Sergio Garcia, Toni Lobo dhe David Prats. /albeu.com/


Shtuar 14.11.2021 12:07