Vuçiç çon Ramën në kullën e Beogradit (VIDEO)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama mbrëmjen e sotme ka mbërritur në Beograd në kuadër të nismës “Ballkani Hapur”.

Presidenti Aleksandër Vuçiç e ka pritur Ramën në një darkë joformale.

Përpara darkës liderët kanë bërë një ecje në kryeqytet më pas Vuçiç i ka njohur me kullën e Beogradit.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav)

“Me Edi Ramën dhe Zdravko Krivokpiqin, sonte po vizitoj Kullën e Beogradit. Më pas do të ketë një darkë pune ku do të diskutojmë për projektet e infrastrukturës.

Mirë se vini në Beograd të dashur miq” shkruan Vuçiç në Instagram.

 


Shtuar 3.11.2021 21:22