Vritet me thikë një polic në Maqedoninë e Veriut, arrestohet një grua

Në Maqedoninë e Veriut është vrarë një efektiv policie ditën e sotme.

Mediat vendase bëjnë me dije se ngjarja ka dodhdur në  rrugën “Maksim Gorki” në Veles dhe se, ekipet mjekësore kanë konstatuar plagë në pjesën e gjoksit, të shkaktuara nga goditjet me thikë.

Hetimet po vijojnë, ndërsa mësohet se është arrestuar një grua si autorja e dyshuar. Shkak mund të ketë qenë xhelozia./albeu.com


Shtuar 29.09.2021 13:21