Vrasja e oficerit të Policisë në Lezhë, dalin fotografitë e tij dhe personit të dyshuar (FOTO LAJM)

Dalin fotografitë nga vrasja e oficerit të policisë në Lezhë.

Vrasja ndodhi mëngjesin e ditës së sotme, dhe ndërkohë janë publikuar edhe fotografitë e personit të dyshuar dhe të personit që ka humbur jetën.

Kujtojmë se sipas informacioneve të Policisë, ngjarja ndodhi pas një kontrolli për kultivim kanabisi në një zonë të mbrojtur të qytetit të Lezhës./albeu.com

 


Shtuar 28.09.2021 11:59